CityZen dámské bavlněné triko proti pocení dark khaki

Není nad klasické tričko s krátkým rukávem. Klasické, ale nikoli obyčejné! V triku CityZenⓇ na vás nikdy nebude vidět pot. A přidali jsme Elastan, aby vám lépe sedělo. Není...
Garantovaný nákup z Čistý Triko

Splní to co preferují

• Krásné příjemné triko
    • Parádní střih
    • Skvěle triko
    • Bohužel se po asi dvou až třech hodinovém nošení v přírodě objevily dost viditelné mokré fleky pod paží, čili že nejde nic vidět u toho trička, respektive barvy nesedí. Ale jinak je skvělé

Tričko je pěkné sedí úžasný střih. Pohodlné a příjemné materiály

• Vydrží déle svěží, nezapacha po jednom nošení
    • Hezký střih i barva
    • Velmi pohodlné na nošení
    • U mě bohužel byl pot vidět. Ne tolik jako u normálního trička, ale vidět to bylo.

Trička přijdou hezky zabalená, jsou moc příjemná na nošení. Odpuzující vodu a případná špína jde dobře dolů. Bohužel u mě byl pot trochu vidět (asi se proste hodně potim), ale cítila jsem se určitě lépe než v "obyčejném" tričku. Za mě tedy celková spokojenost.

Značka
s kulatým výstřihem
Střih
regular fit

Není vidět pot

Garantujeme, že na vás nebude vidět pot!

Odolá špíně

Tekutiny stečou po povrchu a nezanechají stopu.

Snižuje zápach

Je z bavlny a rychle schne, brzdí tak množení bakterií.

Prémiová bavlna

Používáme tu nejlepší bavlnu dostupnou na trhu.

Silně saje a rychle schne

Překvapí vás, jak si triko poradí s tělesnou vlhkostí.

Fér k přírodě

Trika jsou 100% recyklovatelná a nevozíme je přes půl planety.

Jak to funguje a co triko umí?

Garantujeme, že na vás nebude vidět pot.

Vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně. Kapaliny po triku volně stečou a nezanechají stopu.

Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření tělesné vlhkosti přes pleteninu ven. Nestane se, že by vás propocené triko dlouho studilo.

Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje triku jeho největší výhodu - mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.

Tabulka velikostí

M / 38 64 44 46 15

L / 40 65 46 48 15

XL / 42 66 48 50 16

XXL / 44 68 50 52 17

Uvedené míry jsou v centimetrech.

Bavlna je "živý" přírodní materiál a může docházet k mírnému přetáčení švů. Naše priorita je unikátní funkce trika. Tolerance rozměrů je +/- 2 cm.

Náš průvodce vám vyberete velikost která vám bude naprosto sedět.

Chci poradit velikost

Jak vybrat správnou velikost?

Doporučujeme vzít své oblíbené tričko, které vám dobře sedne, změřit ho a z tabulky vybrat nejbližší velikost. Důležitý je rozměr B.

Míry modelky na fotkách

• Výška: 175 cm
  • Velikost trika: M

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant69 Kč100 % • 1 513 recenzíDalší informace

Tričko je pěkné sedí úžasný střih. Pohodlné a příjemné materiály

• Vydrží déle svěží, nezapacha po jednom nošení
    • Hezký střih i barva
    • Velmi pohodlné na nošení

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant69 Kč100 % • 1 513 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant79 Kč96 % • 986 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Cityzenwear.cz

+ triko klasického střihu, příjemný materiál
    - musela jsem vyměnit za větší velikost (v mé standardní velikosti bylo příliš upnuté)

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

Trička jsou perfektní, mám jich několik.
    Zkušenost s tričkem s krátkým rukávem jsem zatím neměla. Velikost mi přijde docela úzká, obtáhlá, představovala jsem si, že bude volnější.

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

• Příjemné na těle, výstřih akorat
  • , zakoupeno v Cityzenwear.cz

• Funguje tak jak popisuje výrobce
  • , zakoupeno v Cityzenwear.cz

Pohodlné při nošení a odpovídá i barevně

• , zakoupeno v Cityzenwear.cz

• Moc hezká zelená, kvalitně zpracované tričko příjemné na těle, pot není vidět.
  • , zakoupeno v Cityzenwear.cz

• kvalitní výrobek, peru ručně